La Playa Cottage Con Spiaggia Privata

Belangrijkste voorzieningen

  • 60 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 5 gasten
  • 4 bedden

Locatie

    Deze 1-slaapkamer La Playa Cottage Con Spiaggia Privata Pettenasco ligt op een steenworp afstand van het Ortameer en biedt mogelijkheden om kanoën, mini-golf en fietsen in de omgeving te proberen.

    Deze 60 m² grote villa is op 25 minuten te voet van het Trenino di Orta en binnen 4 km van het Piazza Motta gelegen. Deze villa bevindt zich op 2 km afstand van natuurlijke bezienswaardigheden zoals het eiland San Giulio. Deze gesitueerde in Pettenasco La Playa Cottage Con Spiaggia Privata is op 30 minuten te voet van de Sacro Monte van Orta gesitueerd.

    Deze 1-badkamer accommodatie kijkt uit over het meer. Tot de badkamerfaciliteiten van deze villa behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Er zijn een haardroger en handdoeken voor het comfort van de gasten.

    De keuken van La Playa Cottage Con Spiaggia Privata is uitgerust met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei, en is voorzien van een eetgedeelte. Italiaanse gerechten worden geserveerd bij Amanda Cafe, dat op op een korte afstand van deze woning ligt.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Licentienummer00311600010,IT003116C2V9ZZWXBH

    Kameropties bij La Playa Cottage Con Spiaggia Privata Pettenasco

    Deze 1-badkamer accommodatie kijkt uit over het meer. Tot de badkamerfaciliteiten van deze villa behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Er zijn een haardroger en handdoeken voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    La Playa Cottage Con Spiaggia Privata Pettenasco Buitenkant foto La Playa Cottage Con Spiaggia Privata Pettenasco Buitenkant foto La Playa Cottage Con Spiaggia Privata Pettenasco Voorzieningen foto La Playa Cottage Con Spiaggia Privata Pettenasco Voorzieningen foto La Playa Cottage Con Spiaggia Privata Pettenasco Voorzieningen foto La Playa Cottage Con Spiaggia Privata Pettenasco Voorzieningen foto La Playa Cottage Con Spiaggia Privata Pettenasco Voorzieningen foto La Playa Cottage Con Spiaggia Privata Pettenasco Restaurant foto La Playa Cottage Con Spiaggia Privata Pettenasco Andere info foto La Playa Cottage Con Spiaggia Privata Pettenasco Voorzieningen foto
    Villa met Uitzicht op het Strand

    Grootte: 60 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij La Playa Cottage Con Spiaggia Privata Pettenasco

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van La Playa Cottage Con Spiaggia Privata Pettenasco

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen in de buurt van strand La Playa Cottage Con Spiaggia Privata?
      Het Ortameer is een van de populaire bezienswaardigheden, gelegen binnen handbereik van strand La Playa Cottage Con Spiaggia Privata.
    • Heeft La Playa Cottage Con Spiaggia Privata een keuken?
      Ja, in La Playa Cottage Con Spiaggia Privata is een ingerichte kitchenette beschikbaar.
    • Is strand La Playa Cottage Con Spiaggia Privata huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar strand La Playa Cottage Con Spiaggia Privata.
    • Ligt de villa op korte loopafstand van het strand?
      Ja, de villa ligt op 9 minuten loopafstand van een gratis strand met veel voorzieningen, waaronder watersportfaciliteiten.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van strand La Playa Cottage Con Spiaggia Privata?
      Gasten van strand La Playa Cottage Con Spiaggia Privata kunnen onder andere de Sacro Monte van Orta (2 km), het Trenino di Orta 2,1) en het Piazza Motta 4) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    La Playa Cottage Con Spiaggia Privata Pettenasco